Реконструкція

Реконструкція – це складний і трудомісткий процес, спрямований на зміни існуючих техніко-економічних показників об’єкту і підвищення ефективності його використання, що передбачають: реорганізацію об’єкта, зміну геометричних розмірів і технічних показників, капітальне будівництво, прибудови, надбудови, розбирання та посилення несучих конструкцій, переобладнання горищного приміщення під мансарду, будівництво та реконструкцію інженерних систем і комунікацій тощо.

Окремої уваги потребує питання реконструкції, якщо мова йде про пам’ятник архітектури або історичну забудову. У цьому випадку вік будови може становити кілька століть, і завдання, поставлене перед проектувальником, ускладнюється в десятки разів, адже йому необхідно не тільки поліпшити експлуатаційні характеристики будівлі, створити умови для його ефективного використання, але й відновити його колишню зовнішність, зберегти дух епохи.

Наша команда має досвід виконання робіт з реконструії – 5-ти поверховий житловий будинок з добудовою мансардного поверху в місті Києві по вулиці Артема, 66. Ми з радістю готові знову взяти на себе відповідальність виконання подібних робіт.