Про нас

Уже понад 15 років «Будівельна компанія «Столиця» є надійним забудовником та партнером у своїй галузі. Заснована у 1998 році в місті Києві. «Столиця» здійснює діяльність у сфері будівництва житлового та нежитлового фонду. Компанія виступає у якості генпідрядної організації, що виконує роботи з власне, самого будівництва об’єктів, а також проектувальних, монтажних та інших супутних робіт.

Місія та цінності компанії «Столиця» – якісне та сумлінне будівництво, що водночас крокує з часом за рівнем сучасних технологій та гармонійно поєднується із навколишньою архітектурою. Ми вважаємо, що це запорука успішної реалізації будівельного проекту яких дотримуємося від стадії його розробки до здачі об’єкту в експлуатацію.

Матеріально-технічну базу «БК «Столиця» оснащено сучасними технологіями, а у роботі використовуються лише передові будівельні матеріали. Окремої уваги заслуговують фахівці компанії – кожен зі співробітників є професіоналом у своїй області, що, у свою чергу, відображається на результаті роботи компанії в цілому.

«Будівельна компанія «Столиця» має бездоганну репутацію на ринку будівництва і цінує кожного свого клієнта. Такого рівня досягти не легко, а, тим більше, утримувати його протягом років. Нам це вдається завдяки таким принципам роботи:

  • уважне ставлення до побажань та потреб замовника, пошук найвдаліших рішень;
  • прозорість та зрозумілість розрахунків будівництва (кошторисів);
  • якісне та професійне будівництво та нагляд за будівництвом;
  • будівництво згідно узгоджених термінів.

Кожен новий проект для нас є унікальним, а реалізовуємо ми його, дотримуючись традиційних для нас принципів надійності та стабільності.

Президент – Тимків Ігор Валерійович

Будемо раді співпраці!